City Of Metin 2 !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care vi se pare cel mai de trb GM dp server !

4 participanți

In jos

Care vi se pare cel mai de trb GM dp server ! Empty Care vi se pare cel mai de trb GM dp server !

Mesaj  [GM]Orpheu Joi Apr 22, 2010 3:37 pm

pareri Very Happy
[GM]Orpheu
[GM]Orpheu
Admin

Mesaje : 17
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Down Town :D

https://cityofmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Care vi se pare cel mai de trb GM dp server ! Empty Re: Care vi se pare cel mai de trb GM dp server !

Mesaj  JustKill Sam Apr 24, 2010 1:03 am

Aman2
JustKill
JustKill

Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/04/2010

Sus In jos

Care vi se pare cel mai de trb GM dp server ! Empty Re: Care vi se pare cel mai de trb GM dp server !

Mesaj  stefanalyce Sam Iul 17, 2010 3:46 am

ciprian si zeus

stefanalyce

Mesaje : 3
Data de înscriere : 17/07/2010

Sus In jos

Care vi se pare cel mai de trb GM dp server ! Empty Ce intrabare...

Mesaj  Kydu Lun Iul 19, 2010 7:08 pm

Pai ar fi...logic...Ciprian si Zeus dar ei nici nu intra in calcul de orarece is owneri,asa ca nu e nimeni ca in afara de ei.....ar mai fi Dexter...care mai stie cate ceva...in rest toti se prostesc si nu respecta regulile...apoi il mint in fata pe owner cum ca nu au facut nimic...si ei cred...ca ii crezi...in fine...deci niciunul...deoarece a fi de treaba inseamna sa fi impartial nu?pai bun...ei mai dau cate 1 arma , 1 piatra , 1 lvl etc. dar le da doar la uni...si uneori la aia chiar si fara sa ceara pe cand ... alti care au avut bug etc...si chiar au nevoie de itme , lvl inapoi...NICI NU II BAGA IN SEAMA!!!
Kydu
Kydu

Mesaje : 11
Data de înscriere : 18/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Sus In jos

Care vi se pare cel mai de trb GM dp server ! Empty Re: Care vi se pare cel mai de trb GM dp server !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum